Upgrade to Turbo Binance Tr ile yatırımların %10 geri dönsün reklam-alani reklam-alani reklam-alani

Upload Ederek Para Kazanma Yöntemleri

speedygonzales

Administrator
Yönetici
Katılım
26 Nis 2020
Mesajlar
102
Tepkime puanı
61
Puanları
28
Merhabalar değerli kullanıcılar sizlere bugün herkesin yaygın olarak bildiği ama ufak tefek yanlışları olduğu konuları anlatmak istiyorum.
Upload ederek para kazanma yöntemi evet gerçek bir yöntem olup sadece düzenli ve bilgili insanların yapabileceği bir iştir.
Tabii ki bu bilgilendirme nedir ve başlangıç masrafları nelerdir.
Sizlere bu konuyu anlatırken öncelikle çoğu alanda bilginiz olduğunu varsayarak başlıyorum.
Download sitesi kurma -
1)Wordpress siteler seo açısından daha iyidir ve kurulumu bilmeniz yeterli olmayacaktır.
Sizstemin içerisine girmek için sadece wordpress kurmak yada tema eklemek değil seo işlemlerini başarılı bir şekilde yapmaktan geçer.Tabii ki search için webmaster tools a eklemek de gerekmektedir.
Bunların yanı sıra tabii ki upload sistemi için masraflarınız da olacak
Masrafları sizlere sayalım.
1 evdeki internetiniz 100mbits hatta daha üst özellik de olmalı ki upload ve download hızınız iyi olmalıdır.Ki şayet 100 mbits ve üstü internet herkesin evinde bulunmamakta olup bunun için yapılbilecek diğer işlem ise bir vds kiralamaktır.
Vdsleri uygun fiyata kiralamak için bu alana tıklayınız.
İkinci olarak da Turbobit hesabı buraya tıklayıp oluşturabilirsiniz.
Tüm bu işlemlerden sonra programları kiraladığınız sunucu üzerinden indirip turbobit hesabınıza yüklemeye başlayacaksınız.
Tabii ki bunları yaparken resimler ve videolarda bulmak indirecek ve kuracak insanlar için birebir bir işlem olup bunun ile ilgili olarak da kendinize ait youtube sayfası oluşturabilir ve bilginiz var ise yüklemeleri tek tek anlatabilrisiniz.
Tabii ki bu kadar ile sınırlı değil sürekli ödemeler gidecek başta ve kendinizi yıpranmış da sanacaksınız ama unutmayın ki azimin önüne hiç bir şey geçemez...