Upgrade to Turbo Binance Tr ile yatırımların %10 geri dönsün reklam-alani reklam-alani reklam-alani

YARDIM Server Kurulumu Sonrası

FGenc

New member
Merhabalar,diyelim ki serverımızı rehberlerinizdeki gibi kurduk.Peki ya sonrasında oyun içerisinde hep tek mi oynuyacağız ? Arkadaşımla oynamak istesem bunu nasıl yapabilirim ? Teşekkürler..

speedygonzales

Administrator
Yönetici
Bunu locale yaparsan tek takilirsin no ip yada vds hizmeti gerekli arkadaşının bağlanması için

FGenc

New member
Anladım.Hamachi tarzı bir programla olur mu peki bu dediğiniz ?

speedygonzales

Administrator
Yönetici
1299 da 10 tllik bile vds işinizi görür ama v2 modellerinde işlem biraz değişiktir. ram i yormasa bile işlemci gerektiren birşeydir hamachi kurulumu aslında iyi midir bilemem cünkü bugune kadar hiç hamachi kurmadım aslında vds kurulumundan farksız sayılır tek farkı statik ortam yaratmaya çalışıyrsun orada da kafalar karıştığı için vds tercih etmeni tavsiye ederim

FGenc

New member
Teşekkürler yardımlarınız için.Peki ya diyelim ki hamachiyi tercih ettim arkadaşım oyuna bağlanabilmesi için ip kısmına benim yazdığım ipyi(benim ipmi) girmek zorunda değil mi ?

speedygonzales

Administrator
Yönetici
Teşekkürler yardımlarınız için.Peki ya diyelim ki hamachiyi tercih ettim arkadaşım oyuna bağlanabilmesi için ip kısmına benim yazdığım ipyi(benim ipmi) girmek zorunda değil mi ?
dostum free statik ip diye yazarsan statik ip free ip vs sitelerinden alıp o ip göre güncelleme yaparsın hamachi yi orada yazdığın ip arkadaşına paylaş ve patchleri paylaşırsan arkadaş sorunsuz bağlantı sağlar