Upgrade to Turbo Binance Tr ile yatırımların %10 geri dönsün reklam-alani reklam-alani reklam-alani

Server Kurulumu Knight Online Server Kurulumu

speedygonzales

Administrator
Yönetici
Bölüm 1

Bölüm 2

Bölüm 3

Database indir

Kayıt olmadan linkleri göremezsiniz...

Hidden content
You need to reply to this thread in order to see this content.
Gameserver.ini
Hidden content
You need to reply to this thread in order to see this content.

Son düzenleme:

saltukbey25

New member
hocam anlattıgın şekilde sunucuyu kurduk sql e server makinasına baska kullanıcı ip i alıp baglanayım dediğinde update complate diyor lakin içerde id pass yazınca tepkisiz boş ekran kalıyo db i görmüyo kullanıcı yardımcı olurmusun bize

speedygonzales

Administrator
Yönetici
hocam anlattıgın şekilde sunucuyu kurduk sql e server makinasına baska kullanıcı ip i alıp baglanayım dediğinde update complate diyor lakin içerde id pass yazınca tepkisiz boş ekran kalıyo db i görmüyo kullanıcı yardımcı olurmusun bize
dostum kullandığın client ile alakalıdır o başka bir sebebi yok

STAVROZ

New member
3 videonuda izleyerek denedim fakat kuramadım. Launcher dosyasında start gelmedi ve '' Talep ettiğiniz URL, sunucu üzerinde bulunmuyor. URL'yi elle girdiyseniz, yazdıklarınızı gözden geçirip yeniden deneyin. '' hatası ile karşılaştım .

1590237678475.png

speedygonzales

Administrator
Yönetici
3 videonuda izleyerek denedim fakat kuramadım. Launcher dosyasında start gelmedi ve '' Talep ettiğiniz URL, sunucu üzerinde bulunmuyor. URL'yi elle girdiyseniz, yazdıklarınızı gözden geçirip yeniden deneyin. '' hatası ile karşılaştım .

Ekli dosyayı görüntüle 5
dostum akşam forumdan mesaj at bağlanayım tw ile bakayım